fbpx

DORADCA-BIZNESOWY

Indywidualne wsparcie strategiczne dla Twojej firmy.

Cześć, jestem
Kacper
mówię o:

PIENIĄDZACH

SZANSACH

MOŻLIWOŚCIACH

O NAS - A RACZEJ O MNIE

W moim życiu zawodowym bardzo mocno przewijają się dwie rzeczy: biznes i marketing. Jednocześnie jestem fanem nowych technologii i obserwuję trendy, które dzieją się na świecie. Dzięki umiejętności analizy różnych rzeczy jestem w stanie wskazać, w co warto inwestować, co warto zmienić, jak się reklamować i w jaki sposób zainwestować swoje pieniądze, aby przynosiło to długoterminowy zysk.

STRATEGIA MARKETINGOWA

Opracowuję strategie marketingowe dla firm i produktów. Dzięki strategii wiesz, jak trafić ze swoją ofertą do nowych klientów. Twoje działania są spójne i przemyślane, możesz skupić się na osiąganiu wyznaczonych celów sprzedażowych.

STRATEGIA FIRMY

Stworzenie strategii jest równie istotne jak potem jej realizacja, monitoring postępów, a następnie umiejętne modyfikowanie, czyli reagowanie na to co dzieje się na rynku. Moją pasją jest tworzenie wartości i wzrostu dla Swoich Klientów.

REKLAMA

Ta tradycyjna na billboardach i ta bardziej współczesna w internecie.Kampanie Ad-Words, Facebook-Ads, marketing szeptany, remarketing, DPA – jestem na bieżąco z nowymi rozwiązaniami. Sprawdź co mogę zrobić dla Ciebie.